26 Ağustos 2015

Ziraat Bankası Konut Kredisi Komisyon ve Masraf Kesintisi Geri Ödemesini Yapmıyor!

Haziran 2014 yılında Küçükçekmece tüketici hakem heyetine başvuru yaptım. 1.604,00 TL dosya masrafım için Kasım 2014 yılında karar çıkmış olmasına rağmen Ziraat Bankası tarafıma ödeme yapmıyor. Şubeye sorduğumda genel müdürlük ilgileniyor deniyor. Genel müdürlükte ise defalarca aramama rağmen telefonda muhatap bulamıyoruz! Santralde ki bayan her defasında aktarım yapılmıyor telefon numarası alıyoruz diyor. Defalarca aramama rağmen dönüş olmadı. Bankanın sitesine dilekçe yazdım cevap alamadım! Emekli maaşımız orada devlet bankası dedik ama bir Allah'ın kuluyla görüşemedik. Lütfen hesabıma dosya masrafım yatırılsın artık. Umarım bu platformdan sesimizi duyurabiliriz.

Saim 1.375 Okunma

Cevaplar

  • Saim07 Eylül 2015

    Hala ödeme alamadım. çözüm yok ödeme yok. Buradan incelemeye alinmistir diye otomatik cevap atiyorlar.

  • Saim27 Ağustos 2015

    Sayın Şikayetvar.com yetkileri, tarafıma gönderilen ''inceleme yapılıp dönüş yapılacak'' cevabı bir çözüm değildir. Ne zamanki banka dosya masrafımın ödemesini yapar o zaman şikayet sonuçlanmış olur. Sizinde bildiğiniz üzere herkese standart cevap olarak verilen copy paste gönderimleri lütfen cevap olarak dikkate almayınız. Şikayetimin en kısa sürede çözüme ulaşmasını talep ederim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön