13 Ağustos 2015

Ziraat Bankası Konut Kredisi Dosya Masrafı İadesi

2008 yılında Ziraat Bankası Mezitli şubesinden konut kredisi kullandım. 2011 yılında da yapılandırdım. 8 yıldır bir gün bile geciktirmeden taksitlerimi de ödedim. Sayın genel müdürün mahkemeye başvurmayın boşuna avukat ve mahkeme masrafı ödemeyelim doğrudan bize dilekçeyle müracaat edin dosya masrafınızı ödeyelim sözüne güvenerek doğrudan bankaya müracaat da ettim.


Aylar sonra, tüketici hakem heyetine başvurduğum için müracaatımın değerlendirmeye alınmadığı kısa mesaj yoluyla bildirildi. Konut kredisini kullandığım tarihten önce başka şubeden kullandığım tüketici kredisinin masrafı için tüketici hakem heyetine başvurduysam suçlu mu oldum? Bu kadar keyfi bir bahane olabilir mi ne alakası var?

İsmail 140 Okunma

Cevaplar

  • İsmail30 Eylül 2015

    Konut kredisi kullandığım tarihten 3 sene önce kullandığım ve çoktan ödeyip bitirdiğim tüketici kredisinin dosya masrafı için hakem heyetine baş vurmuş olmam, tüketici heyetine başvurmadığım konut kredisinin dosya masrafının ödenmemesine gerekçe yapıldı. Sonuç değişmediBankanın cevabı aynı: "-Değerlendirmeye alınması mümkün olmadı" Ben de mecburen hakem heyetine başvurdum bekliyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön