22 Nisan 2013 #1757959

Ziraat Bankası Kiralık Kasa Hizmeti Vermek İstemiyor!

Kiralık Kasa hizmeti için iş yerime en yakın kasa hizmeti veren şubenin Mahmutbey şubesi olduğunu müşteri hizmetlerinden öğrendim. Bir saat trafik çilesi çektikten sonra mesaimden izin alarak gittiğim şubede ** Hanım isimli bir memur kasa kiralama hizmetini sadece özel müşterilerine verdiklerini, -kaba bir biçimde- her isteyene kasa veremeyiz onunla nasıl uğraşırız şeklinde konuştu.


Kasa hizmeti vermeleri için en az 30000 TL'lik vadeli mevduat hesabı istedi. Üstüne üstlük bunun mevzuatta yazdığını belirtti. Tanıdığım birçok kişi böyle bir şart olmadığını ve yıllık aidat ücreti ile kasayı kiraladıklarını söyledi. En köklü kamu bankasına böyle bir anlayışı kesinlikle yakıştıramadım.

Serdal 100 Okunma

Cevaplar

  • Serdal26 Nisan 2013

    Konuyla ilgili tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Ziraat Bankası ile bir daha kesinlikle çalışmam.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön