Ziraat Bankası ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ziraat Bankası Kimlik Veya Cep Telefonu Hatalıdır

495
Mert
Mert 25 Kasım 2022 17:26

Merhabalar, Ziraat mobil uygulaması ve internet adresi üzerinden, internet bankacılığı başvurumu gerçekleştiremiyorum. Tüm bilgilerimi doğru girememe rağmen "Kimlik Numarası Veya Cep Telefonu Hatalıdır Lütfen Kontrol Ediniz" hatasını alıyorum. İnternet üzerinden ticaret yaptığımdan ötürü bu sorun beni ciddi şekilde mağdur ediyor. En kısa sürede bu sorunun çözüleceğini umuyor ve iyi çalışmalar diliyorum.

Ziraat Bankası Logo
Ziraat Bankası25 Kasım 2022 17:27

Benzer Şikayetler

profile
407
29 Aralık 2022

Ziraat Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma Sorunu

Sim kart bloke işlemi mobil uygulama bilgilerim ile giriş yaparken mobil uygulamadan bloke kaldırabilirsiniz diyor. Müşteri hizmetleri ATM'den diyor kime inanacağız? Sene 2023 olmuş ATM peşinde mi koşacağız. Benim gizli bilgimi sor doğum tarihi bilgimi sor benim işimi çöz bu işler neden bu kadar zor...

Ziraat Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma Sorunu
profile
585
28 Aralık 2022

Ziraat Bankası Bankkart Genç Kartım Hala Gelmedi

KYK kredisi için e devlet üzerinden onay verdim. Yarın paralar yatacak deniliyor fakat benim mobil uygulamamda ne bir hesap ne bir kart ile alakalı bilgi mevcut. Arkadaşlarıma kartı kurye ile gelmiş fakat bende hala tık yok. Ne yapabilirim bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

profile
94
13 Aralık 2022

Ziraat Bankası Mobil Online Başvuru Olmuyor

Ziraat mobil uygulamasını açmaya çalışıyorum ancak birkaç aydır kart bilgileri başvuru için uygun değildir diyor. Çözüm bulunamadı. Kartımızı Ziraat mobile bağlayamıyoruz. İşlemleri takip edemiyoruz. Buna bir çözüm bulunmasını rica ediyorum.

profile
4.648
21 Kasım 2022

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurumun Yapılmaması

Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden dijital banka hesabı oluşturdum. Sistem tüm bilgilerimi aldı ve canlı yayın ile doğrulama yapıldı. Mobil uygulama üzerinden kredi kartı başvurusu yaptım bankadan arandım bilgilerimin güncel olmadığını beyan ederek en yakın şubeye gitmem gerektiği söylendi. H...

profile
391
03 Ekim 2022

Ziraat Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma

Mobil uygulamada sim kart bloke kaldırma yok. Müşteri temsilcisine bağlanıp bilgi de alamıyorum SMS gelmediği için. Acilen çözüm sağlanmasını rica ederim. Konu hakkında müşteri temsilcisinden acilen bilgi verilmesi ve çözüm sağlanması konusunda destek rica ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .