Ziraat Bankası Kendi Paramı İsterken Ceza Kesiyor

Adem Adem4 ay önce

24.10.2019 tarihinde Ziraat Bankası Adapazarı Ankara Caddesi şubesine gidip hesabıma yatan 30.000 TL'yi çekmek istediğimi söyledim. Önce şaka gibi bir cevap aldım ayırttırmışmıydınız dedi. Yani bankada 30.000 TL olmayabilirmiş. Sonra AA varmış tamam deyip para hesabınıza bugün yatmış şimdi çekerseniz 120 TL masraf olur dedi. Yanlış duymadınız kendi hesabımdaki parayı elden alırken komisyon talep edildi.

Yanıltmaktan başka bir şey değil. Bir de bankamatik kartı komedisi var kartımdan biraz çekeyim dedim 1500 TL üzeri çekersem yine komisyon istiyor. Bankaya girip h*** beye limitimi artıramaz mıyız dedim maalesef bankanın müdürü de olsan bu kadar dedi. Bakın kredi kartı limiti demiyorum kendi paranızı çekebilme limiti diyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 4 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler