19 Mart 2014

Ziraat Bankası Kendi Paramı 9 Ay Sonra Ödüyor!

17/02/2014'te Bimeks'ten 2000 tl'ye internetten bilgisayar aldım. Bunu 1 hafta içinde arızalı olduğu için iade ettim.18/02/2014'te kredi kartımın hesap kesimi gerçekleşti.Yani ilk taksiti ödedim iade işi meydana gelince bunu 9 aya bölüp iade ettiler hesabıma fakat ben ödemiş olduğum 222 tl'lik ilk taksit paramı ancak 9 ay sonra alabiliyorum.Bana mart ayı içinde ilk taksiti ve yine mart ayı içinde kesilen ikinci taksit iadesini beraber yapsalar problem kalmıyor.


Ziraat Bankası'nı aradım görüştüğüm temsilci işlemin böyle olacağını söyledi.Bu modern Deli Dumrul'luk değilde nedir?Bir devlet bankasının bu gibi başka bankaların yaptığını yapmaması gerekmez mi?Lütfen sorunumu çözecekse banka beni arasın?

Özkan 171 Okunma

Cevaplar

  • Özkan'ın Teşekkür Mesajı22 Mart 2014

    nisan ayı içerisinde benim belirttiğim gibi ödeme yapılarak yapılan haksızlığın giderileceğine dair mail gönderdiler.Lütfen haklıya hakkını vererek diğer bankalardan farklı olduğunuzu gösterin.Ziraat bankası bizim halkın bankasıdır.çözüm için teşekkür ederim.Şikayet Varsitesine teşekkür ederim.İyiki varsınız:)

  • Ziraat Bankası Temsilcisi19 Mart 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön