21 Şubat 2014

Ziraat Bankası Kasa Ziyaret Ücreti

Ziraat Bankası'ndan Mimar Sinan Şubesinden kasa kiralayan kişilerden sözleşmede olamamasına rağmen banka müdürünün talimatıyla ziyaret bedeli altında 10 lira kesiliyor. Kasayı ziyaret etmek isteyen kişinin gişe işlemlerinden sıra alması isteniyor ve kasa ziyareti ise sonra gerçekleşiyor.Bu süre zarfında kişiler gişe işlemi yaptırmayacak olmasına rağmen önünde 100 kişi olsa da saatlerce beklemek zorunda kalıyor.


Maksat kasa ziyaret bedelini gişeden almak. Gerekçe güne giden ablaların güne giderken altınlarını kasadan alıp günden dönüşte bırakmalarının kasa görevlisi bayanı sürekli meşgul etmeleriymiş. Diğerlerinin ne kabahati var?


Bankacılıkta son nokta.

Osman 280 Okunma

Cevaplar

  • Osman18 Mart 2014

    Sorunun çözüldüğüne dair hala bir dönüş yapılmadı Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir demiştiniz.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön