24 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8943092

Ziraat Bankası Kasa Arızası Nedeniyle Paramı Vermedi Ve Para Hesaptan Düştü!

Ziraat Bankası bankamatiğinden 23.07.2017 tarihinde saat 21:52'de para çekmeye çalıştım fakat çekmek istediğim para hesabımdan düştüğü halde bankamatik parayı vermedi ve bana kasa arızası nedeniyle ödeme yapılamadı yazan bir makbuz verdi. Bunu müşteri hizmetlerine ilettiğimde bankamatik şubeye bağlı olduğundan şubeye gitmem gerektiğini ilettiler. Tamamen bankamatikten kaynaklı bir problem nedeniyle müşterinin iş saatlerinde şubeye gitmek zorunda bırakılması çok anlamsız.


Ayrıca konuya teknik olarak baktığımızda bankamatikteki paranın düşmediği ve bankamatiğin bunu tespit ederek bunu ifade eden bir makbuz verdiği halde paranın hesaptan düşmesi ise tamamen mantıksız. Sırf bu nedenle yarın tamamen rastlantı eseri para çekmeye çalıştığım bir bankamatiğin ait olduğu şubeye işten izin alarak gitmek durumunda kalacağım. Yani banka beni kendi hatası nedeniyle maddi ve manevi zarara uğratmıştır.

Enes 1.538 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup değerlendirme aşamasındadır. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

  • Enes24 Temmuz 2017

    Ziraat bankasının ilgili şubesini 5 kere aradım fakat kimse telefona bakmadi. Gerçekten Ziraat Bankası ile mukemmel hizmetin tadini cikariyorum! Yarin avukat vasitasiyla bankayı mahkemeye vereceğim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler