Toplam çözüm sayısı
..
Ziraat Bankası ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ziraat Bankası Kartımın İznim Olmadan Usulsüz Olarak Kullanılması

1.074görüntüleme
Yusuf
Yusuf 21 Ocak 19:30

16.01.2021 tarihinde saat 23.15 ile 23 30 saatleri arasında iznim ve onayım olmadan Trendyol ® adlı firmadan adıma kayıtlı olan kredi kartı ile ve bu karta sanal kart oluşturarak alışveriş yapıldı. Bu konuda bana bir masaj ve bilgi vermeyen banka saat 23.40 sıralarında kartınla alışveriş yapıldı şüpheli olabilir dedi. 

Müşteri temsilcisine kartımı ve hesabımı kapatmasını söyledim. Bu olaylar 30 dakika içinde gerçekleştirilirken banka bu parayı hemen neden ödüyor. Hem banka şüphe duyuyor hem ödüyor burada ben mağdur oldum mağduriyetimin gönderilmesini konunun araştırılıp bilgi verilmesini istiyorum.

Gelişme
Gelişme

4 gün önce
Ek

16.01.2021 tarihinde kredi kartımdan onayım olmadan sanal kart oluşturularak alışveriş yapıldı. İtiraz ettim hala dönüş olmadı mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ayrıca kartım üzerine kart basildi. Müşteri temsilciniz aradı usulsuz çekim olduğunu dolandırıcılık olabileceğini söyledi hesabımın kapatılmasını ödeme yapılmamasını söylediğim halde ödeme yapılmış.

4 hafta önce

Kredi kartımın iznim olmadan usulsuz olarak kullanılması ve sanan kart oluşturularak alışveriş yapıldı bankanın araması sonucu şüpheli çekim yapıldığını öğrendim kartımın kapatılmasını ve alışverişin iptal edilmesini istediğim halde banka ödeme yapmış mağduriyetimin giderilmesi için şikayette bulundum inceleyip bana döneceğinizi söylediniz hala arayan soran yok

Ziraat Bankası Logo
Ziraat Bankası22 Ocak 00:46

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Yusuf
Yusuf4 hafta önce

Henüz cevap gelmedi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler