Ziraat Bankası Kartımı Kullanamıyorum Mağdur Oldum

Ergun Ergun24 Ekim 15:20

Ziraat hesabımda 4.0oo tl kullanılabilir bakiyem var. Başka bir kartım yok. Cumartesi günü yola çıkıyorum aracımın deposunu doldurdum 300 Tl kartı verdim ödeme için sürpriz banka onay vermiyor isleme. Bankayı arıyorum karta işlem kısıtı koymuşlar sebep diyorum bir tane evrak imzalamam gerekiyormuş. Şubeye gidip Combo kartla ilgili bir evrak imzalamam gerekiyormuş. Dünya artık sürücüsüz araç kullanma teknolojisine giderken Ziraat Bankası şubeye evrak imzalatmaya çağırıyor. İ** bankası şubeye gitmeden 100.000 TL kredi kullandırtırken Ziraat Bankası şubeye çağırıyor ne için evrak imzalayacağım ve kartını kullanabileceğim.

Simdi soruyorum size Ziraat Bankası'ndaki beyinleri örümcekle ağlarıyla kaplanmış yöneticiler. Sizce bu iste bir yanlışlık yok mu? Ve ben o an petrol istasyonunda utancımdan yerin dibine girdim. Senet imzaladım. Ve öyle çıkabildim akaryakıt istasyonundan. Ve ilk defa birinden hafta sonu kullanabilmem için borç para istedim. Şimdi sorularım. 1. Bugüne kadar kullandığım kart ne oldu da bir anda kullanamaz hale geldim. 2. Hayatımda ne değişti de durup dururken evrak imzalamam gerekiyor. 3. Simdi beni bir kağıt parçası için neden şubeye çağırıyorsunuz. 4. Bu sözleşme mobil uygulamadan onaylanamıyor mu? Neden kağıt içinizde hiç mi ağaç sevgisi yok bu kadar mi çok seviyorsunuz o kağıdı. 5. Madem karta işlem kısıtı koyacaksınız neden öncesinde bir SMS ya da bir bildirimle durumu önceden bildirmiyorsunuz. Hadi diyelim SMS ve bildirim size uzak şubede bir arkadaşınız daktilo ile yazsaydı ve posta arabasıyla ya da güvercinle önceden bildirseydi daha iyi olmaz mıydı?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 24 Ekim 15:23

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler