09 Ekim 2018
Yorum Yap
#11006294

Ziraat Bankası Kart Ve Müşteri Hizmetleri Sorunu!

24 Eylül 'de şubeden yeni kart başvurusunda bulundum ve adresime 2 hafta içerisinde ulaşılacağı bilgisini aldım. Belirtilen süre içresinde elime ulaşmayınca müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almak istedim. Şimdi takip ettiğim sıra şu:T.C. kimlik numaramı giriyorum ve beni yönlendirdikleri menüde kart işlemleri olan 1'i tuşluyorum. Ardında kart takip için 3'u tuşluyorum. Oradan bana kurye çağrı merkezinin numarası veriliyor.
Orayı aradığımda benden referans numarası veya telefon numarası gibi bilgiler isteniyor. Yalnızca telefon numaramı bildiğim için onu tuşluyorum ve telefon numaram kayıtlı çıkmıyor.


Kart takip işlemlerine geri dönerek müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum.
Bu sefer de diğer işlemler için 6'yı tuşluyorum. Ve benden yeni kartıma ait olduğunu tahmin ettiğim kart numarasının ilk 4 hanesini ve son 4 hanesini söyleyip benden şifre istiyor ve ben elimde olmayan kartın şifresini bilmediğim için işleme devam edemiyorum.


Ablamın telefonundan onun bilgilerini kullanıp müşteri hizmetlerine ulaşıyoruz. Çünkü ablamın kartı elinde olduğu için şifreyi biliyor ve işleme devam ederek müşteri hizmetlerine ulaşabiliyor. Ablamdan ulaştığımız müşteri hizmetlerine durumu açıklıyor ve nasıl ulaşacağımızı soruyoruz. Onlar da bize sürekli tekrar ettiğimiz işlemleri yapmamız gerektiğini açıklıyor ve hiçbir sonuca ulaşamıyoruz.

Nazlı Nazlı 4.520 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Ekim 2018

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları