10 Aralık 2013
Yorum Yap
#2162039

Ziraat Bankası Kart Üyelik Aidatı!

Ziraat Bankası kredi kartımın ekstre hareketlerine baktığımda 15 tl kart aidat ücreti aldığını görüyorum, hem de böyle bir hakkı yokken. Geçen sefer yazdığımda bana boş bahaneler (maliyetler) yazarak cevap döndüler. Madem o kartın maliyeti var ya bana bunu alırken belirt yada en başta al bir sefere mahsus. Diğer bankalar da bir kredi kartını aynı maliyete karşılıyor ama o maliyeti benden almıyor.


Ayrıca kartı alırken bana kartın (Ziraat Genç adlı kart) aidat ücreti olmadığını söylemişti görevli memur. Diğer bankaların gösterdiği ilgiyi (yapmış oldukları üyelik ücreti iadesi) Ziraat Bankası'ndan da bekliyor ve en kısa sürede geri iade edilmesini rica ediyorum. Bu ikinci ricam oluyor.

Emre Emre 92 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Emre15 Aralık 2013

    kimse geri dönmedi. lütfen bir daha iletin

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler