Ziraat Bankası Kart Ücreti Kesiyor

Murat Murat30 Ağustos 15:00

Ziraat Bankası kredi kartımdan 29 TL kart ücreti kesmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda belirli tutar harcarsanız yıllık kart ücreti puan olarak kartınıza yansır. İtiraz etmek için vs şubeye gidin diyor. Bu çağda kart ücreti alan banka mı kaldı? 3 tane daha kredi kartım varken ve diğerleri kart ücreti almıyorken neden Ziraat kredi kartı kullanayım. Kesilen kart ücreti iade edilmediği takdirde kredi kartımı ve bankamatik kartımı iptal etmek istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 03 Eylül 14:44

Aradan 3 gün geçmesine rağmen hala arayan olmadı. Sanırım kart aidatı yanında bu ilgisizliği de göz önünde bulundurarak Ziraat Bankası ile sadece kredi kartı değil tüm ilişkimi sonlandırmam gerekecek.

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 30 Ağustos 15:04

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler