04 Ağustos 2014

Ziraat Bankası Kart Kopyalama Şikayeti!

Güngören şubesinden hesabımdaki tüm paranın çalındığını öğrendim. Görevliler kartımın bankası Şişli şubesi ATM'sinden kopyalandığını ve Samatya şubesinden paranın çalındığını belirtti. Bu durumun sürekli başlarına geldiğinide belirttiler. Paramın Samatya şubesinden çekildiği için hiçbir işlem yapmadan beni Samatya şubesine yönlendirdiler.


Samatyada kamera kontrolü yapılmadığı gibi Şişli şubesine herhangi bir uyarı veya bankamatik kontrolü talebide olmadı. Ziraat Bankası ATM'lerinin bu kontrolsüzlüğü ve güvensizliğinden kaynaklanan bu mağduriyetimin biran önce giderilmesini, çalınan paramın hesabıma iade edilmesini ve tarafıma bu konu ile ilgili çok acil dönüş yapılmasını istiyorum.

Eren 2.898 Okunma

Cevaplar

 • Eren11 Ağustos 2014

  Ziraat bankasının bu yaptığı rezillik nedir anlamış değilim. Hala daha tarafıma dönüş yapan yok, genel müdürlüğü arıyorum ancak kimseye ulaşamıyorum sürekli sekretere bağlanıyor. Geçen hafta samatyadan yaptığım şikayet bile halen merkezinize ulaşmamış. Bu nasıl bir banka kimsenin süreci denetlediği yada şikayetlere dönüş yaptığı yok. Bugün tam 6 kez genel müdürlüğünüzü aradım hiçbir muhatap yok kimseye ulaşılamıyor. Bu nasıl bir işleyiş! Banka diye paramızı emanet ettiğimiz yerin güvenliksizği nedeniyle param çalındı bunca şikayetimi ne işleme alan ne dönüş yapan var. Çok acil tarafıma dönüş yapılmazsa tüm bu sorumsuzluğunuza ait verilerle yasal işlem başlatacağım!

 • Eren10 Ağustos 2014

  Bu sikayetimle ilgili hala hicbir islem yapilmamistir.

 • Eren08 Ağustos 2014

  Hala daha konu ile ilgili tarafıma dönüş yapan kimse yok, Ziraat bankası atm sinin güvensizliği nedeniyle çalınan paramın biran önce hesabıma yatırılmasını istiyorum. Lütfen yetkili biri en kısa sürede dönüş yapsın.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi04 Ağustos 2014

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön