24 Nisan 2013 #1760205

Ziraat Bankası Kart Kesintisi Devam Ediyor!

Ben Lise öğrencisiyim. Ziraat Bankasından aldığım T. C Ziraat Bankası Bank kartı aldım yaklaşık 9 10 aydır. Öğrenci belgemi verdiğim halde kartımdan kesinti yapılmaktadır . Durum değerlendirmesi için bankaya gittiğimde personel velimin gelmesi gerektiğini söyledi . kart benim adıma olduğu için bir de üstüne öğrenci belgesini kendimle beraber götürdüğüm halde ilgilenmediler. Durumun düzeltilmesini sağlarsanız çok sevinirim. Bahsi geçen Ziraat bankası şubesi Silopi Ziraat Şubesi .

Hamza 146 Okunma

Cevaplar

  • Hamza25 Ekim 2014

    geçen seferde aynı şeyi söylendi ama bir şey yapılmadı! neden bu kadar umursamaz oluyorsunuz biz öğrenciyiz zor durumdayız..

  • Hamza25 Ekim 2014

    geçen seferde aynı şeyi söylediler ama bir şey yaptıkları yok

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön