Toplam çözüm sayısı
..
Ziraat Bankası ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ziraat Bankası Kart Aidatı  Oyunu!

2.763görüntüleme
Kübra
Kübra 17 Aralık 2020 22:59

Sağlık bakanlığında hemşire olarak çalışmaktayım. Yıllardır bankanın maaş müşterisiyim. Bununla beraber düzenli olarak kredi kartı kullanmakta ve konut kredisi ödemekteyim. Bütün malı işlemlerini sizin bankanızla yürütürken kart aidat ücreti kesiliyor. 

Özel sektör çalışanları dahil herkesin maaş müşteri olmasından kaynaklı bu kesinti yapılmazken bana uygulanan bu durumu kınamaktayım. Sonuç olarak;Bugün iade için aradım ve bonus olarak yükleneceğini söylediler. İş yorgunluğumdan kaynaklı ben şartınızı yeni algılıyorum.

 Şartınız şuymuş 6 ay boyunca her ay 750 TL ekstrem olacakmış ki bu bonus hesabımda dursun yoksa tekrar kesinti sağlanacakmış. Bu duruma insaf diyorum gerçekten. 50 TL için bu koşulu bana nasıl sundunuz siz. 

Ben bu konunun ana mercilerce incelenmesini böyle bir uygulamanın tarafıma düzeltilmesini talep ediyorum. Yoksa CİMER ® ve sonrasında Hakem Heyeti'ne başvuracağımı bilmenizi sonrasında bırakın 750 TL yi hiçbir hesap hareketi göremeyeceksiniz. Küstürmeyin insanları.

Gelişme
Gelişme

1 gün önce

Bankanız maaş müşterisi olduğum halde. Konut kredisi kullandığım halde. Sağlık çalışanı olduğum halde. Düzenli olarak kullanmayı tercih ettiğim halde. Yasal olmadığı halde. Sizin bu 50 TL aidat için yaptığınız çirkinliği kınıyorum. Bana bunun için bile sart koşuyorsunuz. Ayıptır ya. Ama bu ay ekstreden sonra kapatıyorum. Artık benim için zorunluluk dışında ihtiyaç noktam değilsiniz. Daha önce de yazdım ne bir dönen var ne bir yazan.

Ziraat Bankası Logo
Ziraat Bankası17 Aralık 2020 23:07

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler