20 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3252211

Ziraat Bankası Kart Aidatı Ücreti Kesildi Hala Geri Ödemediler

Kırıkkale yüksek ihtisas hstde laborant olarak görev yapmaktayım 1997'den beri Ziraat Bankası müşterisiyim yıllardır bu bankanın kartını kullandım zaman zaman maaşımızı bu bankadan aldım hatta benim çocuklarımın bursluluk maşları da bu bankaya yattı halada yatmakta bu yılın sonunda hastanemiz yine bu bankayla anlaşmış ve maaşımızı ilerleyen aylarda bu bankadan alacağız bu bilgiler ışığında benden 30,00 TL kredi kartı ücreti kestiler.


Televizyonlarda basında kredi kartlarından kesilen ücretlerin iade edildiğini ve yasal olmadığı konusunda haberler okuyup dinledim ama benden kestiler geri talep ettiğimde ise bu kesintinin yasal olduğu söylediler. İade yapmadılar 30,00 TL'nin iadesini istiyorum.

Mesut 447 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları