31 Ocak 2014 #2267184

Ziraat Bankası Kart Aidatı Kesti

Uşak üniversitesi öğrencisiyim. Almış olduğum genç kartın sözleşmesinde kart aidatı olmamasına rağmen 15 tl kart aidatı 25.01.2014 tarihinde limitimden düşüldü. Yasal olmayan ve sözleşmeme aykırı bu kesintinin geri ödenmesini istiyorum. Bu konuda sözleşme gereklerini yerine getirmeyip, habersizce kesinti yapıldığından dolayı Ziraat Bankası'ndan şikayetçiyim.


Aynı şikayeti geçen yıl da yapmış bulunuyorum. Hata anlaşılıp tarafıma ödeme yapıldı geçen yıl. Bu yıl da ödemenin yapılmasını bekliyorum. Her yıl bu sorunla karşılaşmak istemiyorum. Biz öğrenciyiz. Çalışanlara yapıyorsunuz bizi bari sıkıntıya sokmayın.

Aygün 73 Okunma

Cevaplar

  • Aygün04 Şubat 2014

    ziraat bankası çok çıkarcı bir bankadır

  • Aygün01 Şubat 2014

    cevap vermenizi bekliyorum .benden para alacak olsaydınız 1 saat içinde çözüme ulaşmış olurdum . biraz etik davranın .

  • Ziraat Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön