03 Eylül 2013

Ziraat Bankası Kart Aidatı!

Daha öncede aynı şikayetimi belirtmiştim. Banka kimlik numaramı alıp konuya bakacağını söylemişti. Bir şey çıkmadı. Ben bu bankadan maaş aldığım gibi 4 tane de faturamı maaşımdan otomatik ödeme talimatı verdim. Benden hala neden aidat kesiliyor anlamadım. Banka görevlisi söyledi, otomatik ödeme talimatı verilirse para kesilmeyecek diye.


Şimdi neden kesinti yapılıyor. Kesinti parasının iadesini istiyorum. Bankanın para kesmemek için yönlendirmesi zaten otomatik ödeme şeklinde bizde buna uyduk. Bu haksız kesintinin derhal tarafıma ödenmesini istiyorum. Yoksa bankamı değiştireceğim. Ziraat Bankası kartımı iptal ettireceğim bilginiz olsun. İnceleyeceğiniz kartı siz zaten biliyorsunuz. Gereğini yapın.

Hasan 125 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön