22 Ekim
#12831444

Ziraat Bankası Kandırılıyor!

Ziraat Bankası Ankara Yenimahalle ilçesinde bulunan Gazi Mahallesi Ziraat Bankası'ndan şikayetçiyim. Kasa açtırmak istedim. Muhatap olduğum kişi küçük ve büyük boy kasanın olduğunu söyledi. Ziraat Bankası'nda hesabım olmasına rağmen kasa açtırmaya izin vermedi. Gerekçesi ise hesabımda 10000 TL paranın mevduatta bulunması gerekiyormuş. Ancak büyük boy parayı açabilirmişim.


Büyük boy ve küçük boy kasa arasında en az 250 TL fark var. İşlem mi yapıyorlar para mı istiyorlar anlam veremedim. Herkes mevduat hesabı açtırmak zorunda değil.


Faize karşıyım. Sırf bu sebeplerden dolayı mağdur edilsin. Muhatap alınmadım. Gerekli işlemlerin yapılması için ilgili tüm yerlere başvuracağını bilin.

Gülcan Gülcan 1.310 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Ekim

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları