18 Ekim 2016 #6713638

Ziraat Bankası Kampanya Kapsamında Hak Ettiğim Puanlar Yatırılmadı

01 Eylül –30 Eylül 2016 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı mağazalarda yapılan 5. alışverişime 60 TL puan yatması gerekiyordu, fakat 5. alışverişim son gün 22.50 'de yapmama rağmen, bu alışverişim 1 gün sonraya sistem tarafından işleme alındığından puanım yatmadı. Alışveriş yaptığım saat ve gün faturası mevcuttur, hatta bu alışverişimde kullandığım kart puanı 30 eylül'de işleme alınmasına rağmen geri kalan 101.89 TL sonraki gün işleme alındı. Alışveriş tarih ve saati resimde mevcuttur. Ziraat Maximumda müşteri memnuniyeti sıfır maalesef.

Hakan 441 Okunma

Cevaplar

  • Hakan07 Kasım 2016

    Okula dönüş kampanyasından kazandığım 60 TL puan banka sisteminde ki sorunlar sebebiyle gecikmeli olarak kartıma yüklenmişti. Puan yüklendikten sonra telefonla müşteri hizmetleriyle görüşmemde puanların son kullanma tarihini sordum ve son kullanma tarihiyle ilgili bir bilginin olmadığı tarafıma söylendi. Bu konuşmaya güvenerek puanları hemen kullanmadım ve 2 Kasım'da puanlarım silindiğini gördüm. Müşteri hizmetlerinin zafiyeti yüzünden mağdur edildim ve hatalarını kabul etmez bir yapı içerisinde bulunmaları da ayrı bir konu.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön