27 Ocak 2014 #2256963

Ziraat Bankası Kafasına Göre Kanun Koyuyor

Ziraat Bankası'nı 5****17 müşteri numaralı maaş müşterisiyim. Banka benim bilgim olmadan hesabıma 15.000 TL bloke tutarı koymuş kefil olduğum kişinin çektiği kredinin taksitini bu tutardan kesmiştir. Ancak asıl borçluda emekli ve bu bankadan maaşını almaktadır ve asıl borçlu ölmedi ve borcunu ödemektedir ancak biraz geciktiriyor.


Banka asıl borçlunun borcunu benden kesmiştir ve bloke tutarı yüzünden yatan emekli maaşımı çekemiyorum. Banka bu yetkiyi nereden alıyor kafasına göre kanun mu çıkartıyor,banka parlemento mu,TBMM mi yoksa bakanlar kurulumu kanun çıkartıyor uyguluyor ve müşteriyi mağdur ediyor. Mağduriyetimin acilen çözümlenmesini istiyorum. Yoksa konuyu yargı çözecek.

Fuat 95 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön