Ziraat Bankası  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ziraat Bankası İstemediğim Halde Bir Bankacı Olarak Zorla Konut Sigortası Yapıyorlar

1.495görüntüleme
Sedat
Sedat 09 Kasım 2020 17:18

Ziraat Bankası Tarsus şubesinde bir yıl önce konut kredisi kullandım kullanırken bir defaya mahsus konut sigortası yapmak zorundayız dediler. yaptık. Onayım olmadan ikinci kez yapmışlar dilekçe yazdım ve bankada çalıştığımı BDDK nın tüketici mahkemesinin emsal kararları olduğu halde DASK ve hayat sigortası yaptım halde de bilgim olmadan konut sigortası yapmışlar kredinin taksitini yatıramıyorum ilgili kişilere banka çalışanıyım dediğimde bu konu ile ilgili bilgim olduğumu belirttiğim de bankadan bankaya değişiyor diyorlar. Ne zamandan beri BDDK kararları Tüketici Mahkemesi emsal kararları bankaya Göre işlem yapıyor bu konuyla ilgili bilgi vermiyorlar ve kredinin gecikmesine sebep oluyor.

Ziraat Bankası Logo
Ziraat Bankası09 Kasım 2020 17:25

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

1 Yorum

Haydar
Haydar18 Kasım 2020 00:30
 

DASK, Konut Sigortası ve Hayat sigortası yapıldı, bu ayda 1 yılı dolduğu için DASK, Konut ve hayat sigortası yenilendi Bende bu sayfaya yazdım. Sizden ricam konunuzla ilgili bir gelişe olursa beni haberdar ederseniz sevinirim. Geçmiş olsun.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler