23 Ocak 2014 #2251639

Ziraat Bankası İstediğim Belgeyi Vermedi

Ziraat Bankası'ndan geçmişe dönük kullanmış olduğum kredilere ait kesilen masrafları gösterir belgeleri talep ettiğimde şöyle bir cevap aldım, "Kredi kullandırımı sırasında alınan komisyonlar, müşteriye karşılıklı varılan mutabakat sonucu imzalanan sözleşme kapsamında kullandırılan ve fiyatlaması faiz ve komisyon ile beraber değerlendirilerek belirlenmiş olan komisyonlardır.


Bireysel kredi kullandırımı talebi ile gelen müşterilerimize faiz komisyon ve ücretlerimize ilişkin bilgi verilmekte ve müşterimizin kabulünün ardından kredi kullandırımı yapılmaktadır. Bu kapsamda talebiniz uygun bulunmamaktadır." denilerek 5411 sayılı Bankacılık kanunun 76. md. ile 4982 sayılı bilgi edinme kanuna aykırı kalınmıştır.

Bülent 75 Okunma

Cevaplar

  • Bülent26 Ocak 2014

    çözüm yok ki, bu çağda iletişim bile yapılamıyor, zira e-mail yoluyla talebim değerlendirilebilirdi.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön