17 Aralık 2014

Ziraat Bankası İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum

Hesaplarımı kontrol ederken. Nisan ayında hesabımdan 80 lira hesap ücreti kesildiğini gördüm. Aradım müşteri hizmetlerini sebebini sordum. Öğrenciliğim bittiği düşünüldüğünden Ziraat Bankası hesap kartımdan kart ücreti adı altında 80 lira kesilmiş. Geçmiş yıllara dair. Öğrenciliğin devam ettiğini lisans eğitimimden sonra yüksek lisans eğitimime başladığımı belirttim.


Genel merkezimize bu durum ile alakalı dilekçe yazıp, öğrenci belgenizle fakslayın, dediler. 20 defa belki daha fazla denedim. Her daim meşgul. İşim gücüm aksadı. Her gün faks çekmeyi denemekten bıktım. Alternatif bir çözüm sunulmalı yeni vizyon diyorlar bu kadar müşterilerini mağdur etmemeliler. Çözüm bulunmalı.

Nida 318 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Aralık 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön