25 Ekim 2013

Ziraat Bankası İşi Yokuşa Sürüyor!

Fransa'dan aldığım emekli aylığım için Ziraat Bankası Aktepe şubenize başvurdum. Euro hesabı açtırdım. Bir hafta sonra Fransa benden hesap ile ilgili bilgi istedi. Bende kağıda iban numaramı yazıp bankanıza onaylatmaya götürdüm. Fakat şubeniz çalışanları belge Fransızca olduğu için iban numaramın altına kaşe basıp imza atmadılar. Müdür hanımın yanına gittik fakat aynı şekilde çalışanına destek oldu bana tepki vererek imza atmayacaklarını söyledi! Bu nasıl çalışma şeklidir?


Bunun üzerine bende başka banka ile çalışma kararı aldım. Bu gidişle Ziraat bankası kimseye maaş veremez çünkü öyle bir amaçları yok. Yaptığınız sadece işleri yokuşa sürmek!

Halil 49 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön