05 Şubat 2014 #2277268

Ziraat Bankası İş Göremezlik Ödeneği Bedelini Ödemiyor!

2 günden fazla istirahat alınan durumlarda SGK tarafından kişiye ödenen İş göremezlik ödeneği, sadece Ziraat Bankaları aracılığıyla tahsil edilebilmektedir. 17.01.2014 tarihinde sistemde ödenmiş görünen İş göremezlik Ödeneğimi almak üzere işimi çabuk halletmek için sakin olacağını düşünerek Ziraat Bankası'nın ticari şubesine uğradığımda ödemenin sadece çarşıdaki şubeler aracılığıyla yapılacağı söylendi.


Ardından gidip yarım saat sıra beklediğim şubede sıra bana gelince bu ödemelerin her ayın sadece 8-14. günleri arasında yapılacağını, yeni yılda böyle bir karar alındığını söylediler. Bankaya yatmış ve hakkım olan parayı almak için başka bir alternatifim yokken, neden 21 gün beklemek zorundayım?

Dilek 184 Okunma

Cevaplar

  • Dilek11 Şubat 2014

    5 Şubat günü yazdığım şikayete 20 dk içinde otomatik bir yanıt gelmiş ancak nedense 6 gündür "Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak konu hakkında herhangi bir bilgi verilmemiştir." Önemli olan çözüm üretildi göstermek mi, yoksa müşterinin sorununu gidermek mi?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön