29 Ağustos 2013 #1983719

Ziraat Bankası İptali Yapılan Alışverişin Ücret İadesini Yapmadı!

21.08.2013 tarihinde Bora Jet'in, internet sisteminden uçak bileti almaya çalıştım, ancak ücret çekildi bilet verilmedi. Bora Jet hemen iptal edip bana belgesini yolladıysa da Ziraat Bankası paramı 8 gündür vermiyor. Bankada mevcut durumda bulunan param hala yatırılmadı.


Yeşilyurt Şubesinden kaynaklandığını düşündüğüm bu problem, benim bilet ücretimi hala alamama sebeptir. Genel müdürlüğe çektiğim faks da işleme kondu dendi ancak hala tatmin edici bir gelişme yok. Bir çok kez müşteri ilişkilerini aramama rağmen hala bilet parası yatırılmıyor. İvedi bir şekilde istediğim meblanın yatırılmasını ve benim dikkate alınmamı istiyorum.

Pelin 79 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön