18 Eylül 2013 #2018008

Ziraat Bankası İptal Ettirdiğim Kredi Kartına Promosyon Yapıyor!

Yaklaşık 2 ay önce iptal ettirdiğim Ziraat Bankası maximum kredi kartına halen promosyonlar yapıp mailler atıyor. Ziraat Bankası'nın kredi kartımın iptal edilip, borcunun olmadığını bildiği halde neden mail attığını ve promosyonlar yaptığını öğrenmek istiyorum.


Daha önce de mail sisteminden ayrılmış olmama rağmen tekrar tekrar mailler almış ve bu durumla ilgili şikayetimi bu site aracılığıyla iletmiştim. Fakat şikayetimin çözüldüğü bilgisi verilmesine rağmen çözülmediğini görüyorum.


2 ay önce iptal ettirdiğim kredi kartıyla ilgili Ziraat Bankası'nın bugün mailler atmalarını promosyonlar yapmasını istemiyorum.

Yasin 77 Okunma

Cevaplar

  • Yasin20 Eylül 2013

    iyi ki şikayet ettik. şikayetten sonra daha fazla reklam mail'i geliyor. tarih: 20 Eylül 2013 18:43 konu: Ziraat Visa Kredi Kartlarına Cift Kişilik Sinema Bileti Kampanyası gönderen: ziraatbank.com.tr

  • Yasin19 Eylül 2013

    şikayetim hala çözülemedi. 1 saat önce "Ziraat Maximum Kart'tan 50 TL maxipuan Kampanyası" başlıklı mail aldım yine. Bir mail listesinden benim mail adresimi silmek ne kadar zor olabilir?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön