Ziraat Bankası İptal Edilen Maaş Kartı

Burcu Burcu16 Eylül 19:37

Bankanız maaş müşterisiyim. Dün kartımla alışveriş yapmaya çalışırken her defasında cihazda karta el koy uyarısı çıktı. Yaklaşık 30 dakika şifre ve temassız şekilde kartı kullanmaya çalıştım. Daha sonra müşteri hizmetlerinden kartımın 09 09.2020 tarihinde iptal edildiğini öğrendim. Kayıp çalıntı bölümüne bağlanabiliyorum sadece, beni SMS ile işlem yapabileceğim ya da 1,0 tuşlayacağım menüye aktarıyorlar. Bu menü benden iptal edilen kart numarası istiyor. Dolayısıyla yine bir temsilci ile görüşemiyorum. Bugün İskenderun Ziraat bankasındadır diye kartımı almak için bankaya gittiğimde kartın orada olmadığını ve ev adresime gönderileceğini öğrendim Çalışana kartın neden iptal edildiğini sorduğumda öğretmenler kart anlaşmalı müşteriler, kredi kartını kullanmıyorsanız iptal edilmiştir diyerek bireyseldeki arkadaşlarına yönlendirdi. Evet kredi kartı kullanmıyorum, ihtiyacım yok. Göndereceğiniz kartın da kredi kartı kısmını iptal edeceğim. Eğer kartımın iptal sebebi kredi kartı kullanmamam ise bunu bilmek isterim İyi çalışmalar dilerim.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 16 Eylül 19:46

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Burcu 2 hafta önce  

    Konu ile ilgili bilgiyi Müşteri temsilcimden kendim bizzat 2. Defa kartım için bankaya gittiğimde sorup, öğrendim. Kredi kartımı kapatıp sadece maaş kartımı kullandığım için kartım iptal edilmiş. Pandemi döneminde 2 defa bankaya gitmek çok üzücü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler