24 Nisan 2013 #1760828

Ziraat Bankası İptal Edilen İşlemi 3 Ay Geç İade Ediyor!

Ziraat kredi kartımla internet üzerinden 39,88 TL lik 3 taksitli bir siparişte bulunmuştum. Daha sonrasında 1 tane ürünü almaktan vazgeçtim ve 26,45TL si hesabıma geri iadesi yapıldı. Yapılan bu iade, bu aydan itibaren 3 ay'a bölünmüş şekilde iadesi yapılması gerekirken, 2 ay sonra iadesi yapılmaya başlanıyor.


Yani bu durumda 39,88 TL yi bana zorla ödetmeye çalışıyor Ziraat Bankası. Bu durum hiç de hoş birşey değil. Alışveriş yaptığımda nasıl ilk ekstreye yansıtılıyorsa, iptal işlemimin de ilk ekstreye yansıtılmasını rica ediyorum. Ziraat bankasında bu şekilde bir davranışla karşılaşmak beni fazlasıyla üzmüştür. Ziraat bankasından ricam iptal işleminin ilk ekstreden itibaren yapılmasıdır.

Ömer 106 Okunma

Cevaplar

  • Ömer28 Nisan 2013

    Hala bir dönüş yapılmadı, beklemedeyim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön