22 Mayıs 2013

Ziraat Bankası İpotek Fek Ücreti!

Ziraat bankasından kullanmakta olduğum başakkartın tüm borçlarımı kapattım ve bankadan arsam üzerindeki ipoteği kaldırmasını istedim. Lakin banka çalışanları bana 265 lira ipotek fek ücreti ödemem gerektiğini aksi halde ipoteği kaldırmayacaklarını söylediler.


Oysa geçen yıl benden bu kartı alabilmem için 200 küsür lira ipotek ücreti aldılar. Söz konusu bu ipotek fek ücretini avukatlara sordum ve bana, kanunen öyle bir hakları yok dedi. Ben Ziraat Bankasının düzenli bir müşterisiyim ziraat max kartımın bütün ödemelerinide düzenli yapıyorum lakin başakkarta olan bütün borcumu kapatmama rağmen benden haksız kazanç elde etmek istiyor, bu sorunun çözümünü istiyorum.

Armağan 328 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön