sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Ziraat Bankası İnternet Üzerinden Hiçbir Şekilde Ödeme Yapamıyorum

Fethi Fethi14 Ağustos 13:40

İyi günler Yaklaşık 10 gün önce banka kartı çıkardım ancak hiçbir şekilde İnternet ödemesi yapamadım. Ardından bankaya gittim. Banka çalışanları isimli banka kartı önerdi ancak yine İnternet alışverişi yapamıyorum. En basitinden EGO cepte uygulaması ile EGO kartıma lira yüklerken kart bilgileri yanlış diyor ancak doğru giriyorum veya Vodafone yanımda uygulamasından hattıma lira yüklemek istediğimde hata alıyorum. Bazı İnternet sitelerinde bilgileri yazdıktan sonra onayla deyince hiçbir şey olmadan direk anasayfaya atıyor. Kısacası alışveriş yapamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fethi 16 Ağustos 20:06

Tekrardan selamlar Bu sitenin de mantığını çok bilmediğim için yazıyorum sorunum hala çözülmedi bugün de mesela Macfit spor salonunda üyeliğimi bu karta geçirmek istedim direk hata vermiş. Sorunum ile ilgileniyor musunuz bitince site üzerinden bildirim yoluyla haber mi alacağım veya ek olarak herhangi bir şey yapmalı mıyım acaba? Tekrardan ilginiz için teşekkürler. İyi çalışmalar.

profile-icon Fethi 14 Ağustos 14:57

Bu arada sanırım sorun 3D security yüzünden çünkü telefonuma kod gelmeden yaptığım alışverişler oluyor. İlginiz için teşekkürler.

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 14 Ağustos 13:41

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler