19 Ocak 2015

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığına Giriyorum İşlem Yapmıyor

Ziraat Bankası ile mecburen çalışmam gerekmekte, çünkü bu bankada benim kredi borcum var, eşimin ise maaş hesabı mevcut. 17 Ocak 2015 tarihinde 21.40-21.55 saatleri arasında iki hesaba da internetten şifre ile girerek basit bir işlem yapmayı denedim ancak şuan teknik bir problemden işlem yapamıyorsunuz gibi ibare yazıyor bunu kınıyorum.


Yazık bence bu banka özel olsa bu çağda bu şekilde bir durumu göremeyiz. Ben ismini vermeden belirteyim uzun yıllardır müşterisi olduğum 2 özel banka var ve bu bankaların internet sitelerine gün içinde sürekli girmekteyim, bu güne kadar hiçbir sorun yaşamadığımı belirtmek isterim. İnşallah yetkililer belirttiğim sıkıntıları çözer.

Erhan 627 Okunma

Cevaplar

  • Erhan'ın Teşekkür Mesajı07 Mart 2015

    Sorunum giderildi teşekkür ederim

  • Erhan19 Ocak 2015

    19 Ocak 2015 Tarihi saat 19.30 itibari ile yarım saat oldu hala Ziraat Bankasının İnternet Bankacılığı sisteminde işlem yürütülemiyor. İnternet bankacılığından müşteri numaram şifrem ve parola ile giriyorum, sayfam açılıyor ama sonrasında EFT ve havale için ilgili sayfa kesinlikle gelmiyor. Kınıyorum vallahi pes diyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi19 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön