Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Yapamıyorum

Metin Metin08 Temmuz 00:19

Merhaba Ziraat Bankası ben sizden banka kartı çıkarttım yani sizin bankanızdan kendi adıma kartım ve hesabım var ama ben bu karttan düzgün bir şey yapamıyorum önce internet bankacığı yapmak için babam buradaki bankaya gitti ve orada babama 15 yaşına girmesi lazım denilmiş sonra ben 15 e girdim ama korona oldu sonra online başvuru yaptım şifremi oluşturdum ve giriş yaptım ama Bankkart uygulamasına giriş yapamıyorum oturum zaman aşımına uğradı diyor. Ziraat Mobil uygulamasına girdiğimde ise Ziraat onayı açamıyorum her girişte doğrulama kodu istiyor EFT/havale yapamıyorum. Benim bunun için 18 yaşına mı girmem lazım? Yani bu kartı alırken bana hiçbir sıkıntı çıkmaz yaştan dolayı herkes gibi kullanabilirsin denildi. Lütfen yardım edin eğer yapamıyorsam başka yerlerden kart alacağım.

 • - Görüntüleme
 • 3Yorum

Cevaplar

profile-icon Metin 4 hafta önce

Acaba artık ne zaman bilgi vereceksiniz?

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 08 Temmuz 00:46

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ömer 2 hafta önce  

  EFT alabiliyor musun peki

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Ömer 1 hafta önce  

  Evet ben de EFT havale yapamıyorum ancak yurt dışından EFT geldi sorun olmadı para gelebilmesi lazım ama çıkaramazsın

  profile-icon Metin 1 hafta önce  

  Havale alabiliyorum ama EFT yi hiç denemedim. Ne bankkart uygulamasına girebiliyorum ne de herhangi bir EFT/havale yapabiliyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler