02 Nisan 2013 #1719950

Ziraat Bankası İlginç Kesintiler!

01.04.2013 tarihinde ziraat bankası hesabımdan; KMH, Hayat sig. şube kom., KMH,Hayat sigortası şube komisyon tutarı ve Ziraat Hayat ve Emeklilik'e gönderilen sigorta tutarı adı altında hesabımdan para kesmiştir. Bu neyin kesintisi, şimdiye kadar hiç hesap değiştirmeme rağmen neden kesilmedi, 1 nisan şakası mı bu nedir. Acilen hesabımdan aldığınız parayı geri yatırın yoksa gerekli mercilere başvuracağım.

İdris 254 Okunma

Cevaplar

  • İdris04 Nisan 2013

    Bu cevabınızı herkes okusun. Bizim onayımız olmadan açılan Hayat Sigortası dilekçeyle iptal ediliyormu. Ben KMH hesabını 2 gün önce iptal ettim bile. İlgi: 02.04.2013 ve 1394_BYS13020512 sayılı bildiriminiz. İlgide belirtilen şikayetiniz ile ilgili olarak yapılan değerlendirme sonucunda, KMH hesapları ilk kullanımda (hesabın ilk kez eksi bakiyeye geçtiğinde) yıllık hayat sigortası ve buna bağlı şube komisyonu sistem tarafından otomatik olarak oluşturulmaktadır. Bankamız uygulamaları gereği kredili mevduat hesabı işlemlerinde hayat sigortasının yaptırılıp yaptırılmaması veya yenilenip yenilenmemesi hususu müşteri inisiyatifine bırakılmıştır. Şubenize dilekçe ile müracaat ederseniz KMH hesabınıza ait hayat sigortası iptal edilerek yenilenmeyecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. Saygılarımızla T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön