16 Eylül 2013 #2014419

Ziraat Bankası İle İşlem Yapmak İmkansız!

Maaş müşterisiyim ve ödemelerimi otomatik ödeme talimatı kampanyasına göre yapıyorum ama ek kartıma 15 TL aidat yansımış. İtiraz için 4440000 ı arıyorum. 15 dk konuşuyoruz sonra bu işlemi biz yapamıyoruz şubeye gidin ya da faks numarasına şikayet edin diyorlar.


Ziraat Bankası telefon bankacılığı gizli sorumu unuttum, yeni şifre de belirleyemiyorum şubeye gidin diyorlar. Şubeye gidiyorum 2 hesabımı kapattıracağım diyorum. hesabı kapatırsanız internet bankacılığı da kapanır diyorlar.


Diğer şubeye ise faks çekeriz ama hesabınızı kapatırlar mı bilmiyoruz diyorlar. Bu nasıl banka anlamadım. Gittikçe işlem yapmak imkansız hale geliyor. Hesaplarım kapatılsın ve aidat iade edilsin.

Fatih 140 Okunma

Cevaplar

  • Fatih19 Eylül 2013

    Bilgisiz ve ilgisiz şube çalışanları sebebiyle Ziraat Bankasından nefret ediyorum. İnşallah kısa zamanda özelleşir de işlevsel hale gelir.

  • Fatih19 Eylül 2013

    Aidat kredi kartı sözleşmesinde yer alıyormuş bununla ilgili hazır bir metin yolladılar. Diğer sorunlarla alakalı cevap dahi yok. Ziraat Bankası fırsatınız varsa uzak durun. Çözümsüzlük bankası.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön