09 Ekim
#12753437

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Yapılandırması

Ziraat Bankası'dan 1.90 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çektim ve şu anda 1.35 faiz oranında. Yapılandırmanın açılmadığı ödemeye bu şekilde devam edeceğim söyleniyor, yapılandırma benim yasal hakkımdır ve kimse bu hakkı elimden alamaz. Ziraat Bankası'nda kredi kartlarım var hepsini bir bir iptal edeceğim 1 hafta içerisinde yapılandırılmaz ise kredimi de başka bankaya taşıyacağım.
Antalya/Muratpaşa/Toptancı Hali şubesi.

Hüseyin Hüseyin 843 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hüseyin10 Ekim

    Şubem Kesinlikle Güncel Tutardan Kredi Yenileme yapılamayacağı. Kredimi nakit olarak kapatırsam hemen arkasına yeni bir kredi alamayacağımı söylüyor, Ziraat Bankası'ndan utanç verici hareketler bunlar kredi kartım hesaplarım, fon hesaplarım, BES hesaplarım, altin hesaplarım, otomatik ödeme talimatlarım hepsini iptal edeceğim özel bankalarla çalışacağım bu durum çözülmezse...!

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Ekim

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları