16 Eylül 2013 #2013624

Ziraat Bankası İademi Hesabıma Yansıtmıyor!

Hepsiburada. com'dan Visa Ziraat Bankası kartımla tek çekim bir alışveriş yaptım ancak bu alışverişten gelen ürünlerden 2'sini hatalı olduğu için iade ettim. Firma da bu ürünlerin iadesini 4475 ile başlayan 16 haneli kart numarama yapmış. Belgesini dahi ibraz ettiler. Ancak iade 11 Eylülden beri hesabımda yok! Sorun Ziraat Bankası'ndaymış bunu herkes söylüyor.


13 Eylül günü şubeye gittim yapabileceğimiz bir şey yok tutarın hesabınıza hemen geçmesi gerekirdi diyorlar. Ben ne yapacağımı şaşırdım artık! Size paranın hesabıma iade edildiğine dair görseli de sunuyorum. Lütfen bir yetkili bana ulaşıp yardımcı olsun başka bir şey istemiyorum!

Melek 121 Okunma

Cevaplar

  • Melek'in Teşekkür Mesajı16 Nisan 2014

    sayenizde beni aradılar

  • Melek16 Eylül 2013

    Değerli T.C. Ziraat Bankası yetkilisi, Firma parayı 16 haneli atm bankakart numarama iade ederken bu işlemi pos iade işlemi olarak adlandırmıştır bilgilerinize sunarım.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön