Ziraat Bankası  İade Edilmeyen BSMV Tutarı!

Kürşad Kürşad29 Mayıs 14:31

28.05.2020 tarihinde Ziraat bankasından kredi isteğim sonucu, kredi hesaba yattı. Ancak aynı gün ben krediyi iptal ettirdim. Kredide kesilen BSMV tutarı, tarafıma iade edilmedi. Bankaca, kesilen tüm masrafların, sözleşmede belirtildiği üzere, cayma bildiriminden hemen sonra, tek kalemde, müşteriye iadesi gerekir. Kesilen dosya masrafı, hayat sigortası, Mersin Erdemli şubesinin kestiği sigorta tutarları, 4 kalem, farklı farklı zamanlarda, iade edildi, ancak BSMV iade edilmedi. 

Kanunda, iptal edilen krediye ait tüm kesintiler iade edilir diyor. Bunda ayrıcalık ne ola ki. Bir de Mersin Erdemli şubesinin maaşlı müşterisiyim. Bu BSMV tutarı da bankadaki maaş hesabıma iade edilsin lütfen. Keyfi olarak yatırmamazlık yapmayalım. Koskoca bankaya yakışmıyor hiç.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 29 Mayıs 14:32

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler