05 Mayıs 2014

Ziraat Bankası Hesaplarımı Kapatmıyor

21.04.2014'te Ziraat Bankası Adana Baraj Yolu şubesine giderek bankada bulunan 2 adet vadesiz hesabımın kapatılması için gişe temsilcisi ile birlikte dilekçe yazdım. Üç gün sonra ilgili şube çalışanlarından R*** K*** ile telefonda görüştüğümde, vermiş olduğum dilekçemin kaybolduğunu, R***@ziraatbank.com.tr adresine yeni bir dilekçe ile birlikte kimliğimi taratıp göndermemi istedi.


24.04.2014'te yeni bir dilekçe ile birlikte kimliğimi taratıp ilgili kişiye gönderdim. Bu sabah 4440000 no'lu Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezinden sorguladığımda hesaplarımın hala açık olduğu bilgisini aldım. 15 gündür kapatılmayan hesap ile ilgili tarafıma oluşabilecek zararın sorumluluğunu almayacağım.

İlker 145 Okunma

Cevaplar

  • İlker09 Mayıs 2014

    Resmen skandal, hesaplarım hala açık, 3. kez şubeye gelmem isteniyor. Diğer bankalarda 10 dakikada hallettiğim işlem bu bankada haftalardır devam ediyor.

  • İlker07 Mayıs 2014

    Ziraat Bankası yetkilileri benimle telefonda dahi konuşmadan e-posta atarak cevap vermişler. Yazılan e-postada internet bankacılığı kullandığım ve işyeri adresi bilgilerimin güncel olmadığı için hesabımın kapatılamadığı söylenmiş. Hesaplarımın kapanması için banka çalışanı ile birlikte dilekçe yazıp kimlik fotokopimi bıraktım. Bunlar yetmiyorsa neden 21.04.2014 tarihinde bana bildirilmedi? Buradan tekrar ediyorum. Banka çalışanlarının gerek sorumsuzlukları gerekse de iş bilmezlikleri nedeniyle tarafıma doğabilecek herhangi bir maddi külfeti kabul etmeyip, hakkımı gerekli mercilerde arayacağım.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön