24 Şubat 2014

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Ziraat Bankası'nda adıma açılan ve yaklaşık olarak 5 yıldır kullandığım Ziraat Bankası hesap kartına nadiren para yatırıyorum ve bu kartı çok az kullanıyorum. Buna rağmen ne zaman bu karta para yatırsam Hesap işletim ücreti adı altında para kesiliyor. Ben açtırdığım her banka kartında 500-550 TL bulunduramam.100 TL yatırılan kartımdan 33 TL para kesilmiş.


Güvendiğimiz ve birikimlerimizi emanet ettiğimiz en eski bankanın bu tip kesintiler yapması bizleri başka bankalara yönlendiriyor.


Ziraat Bankası tarafından bu zamana kadar yapılan Hesap İşletim Ücreti, dosya masrafı gibi kesintilerin hesabıma iade edilmesini talep ediyorum.

Ersin 106 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön