09 Ocak 2015

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum.

Ziraat Bankası hesabımdan 6 aylık süre içinde 2 defa hesap işletim ücreti kesildi. Konuyla ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi aylık hesabın 800 TL'nin altında olması durumunda üç ayda bir 20 TL'lik kesinti yapıldığını söyledi. Ziraat Bankası hesap açtırırken bana böyle bir bilgi vermedi.

Konuyla ilgili bilgim olsa tepki olsun diye hesap açtırmazdım. Ziraat Bankası'nın bu kesintisi yasal mı değil mi bilmiyorum ama haksız olduğunu biliyorum. Ziraat Bankası her şeyden önce bir devlet bankasıdır. Kendi müşterisini mağdur etmeye hakkı yoktur. En azından böyle bir kesinti yapacağını hesap açtırırken tebliğ etmeliydi.

Nazmi 270 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön