27 Ekim 2014

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesi!

Bundan dört gün önce de şikayetimi yazmıştım bankadan kaç gündür cevap bekliyorum hala ben öğrenciyim formasyon sertifikası alıyorum şuan daha önce de hesabıma yatırılan paradan banka 80 TL işletim ücreti kesmişti. Bundan bir hafta önce 20 TL kesti bankaya müşteri temsilciyle görüştüm iade diye birşey söz konusu değildir dedi.

Tüketici haklarına gidip görüşün ben daha önce bu tür iadelerin olduğunu söylememe rağmen böyle birşeyin olması mümkün değildir deyip beni gönderdi. Bu tür kesintilerin yapılması gerçekten beni zor durumda bırakıyor. Lütfen acil bir çözüm veya ikna edici bir cevap bekliyorum. Bankadan ses çıkmıyor.

Veysi 267 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi28 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön