09 Eylül 2013 #2001671

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Tahsilatı!

Hesabıma 300 lira para yatırmıştım ve bilgilendirme yapılmaksızın yani böyle birşeyden haberim olmadan hesabımdaki paradan hesap işletim ücreti dahilinde 30 lira para çekilmiş. Yani ben Ziraat Bankası'ndan hesap açtırırken bana böyle bir şey söylenmedi. Daha sonra hesabımdan habersizce para çekiyorlar.


Zaten asgari ücretle çalışıyorum. üniversite yıllarında geçmiş 2 yıl da da hesabıma gönderilen paralardan kesinti yapılıyordu. Şikayetçiyim, çekilen paralarımı geri istiyorum. Aksi takdirde peşini bırakmayacağım, haksız yere yapılan bu işlemleri kabul etmiyorum. Haksız yere çekilen paralarım geri gelmezse mahkemeye başvurup peşini bırakmayacağım. Hakkımı arayacağım.

Mustafa 71 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa16 Eylül 2013

    hesabım dan çekilen paralar geri gelmedi....

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön