14 Mart 2015

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Tahsilat Dönemi

Hesap İşletim Ücreti Tahsilat Dönemi: (01.10.2014, 31.12.2014), ziraat'ten kart çıkartmadan önce öğrenci olduğumdan dolayı benden herhangi bir ücret kesilmeyeceği söylenmişti. Kaç kez 20 TL'den hesap işletim ücreti kesilip duruyor. Bu nasıl bir bankacılık zihniyetidir.

Kesilmeyecek deniyor ama kesiliyor. Ziraat şubesine gidiyorum ilgilenen yok. "Şuraya git - buraya git" deyip duruyorlar. Ziraat Bankası'ndan bugüne kadar kesilen hesap işletim ücretlerinin hepsinin geri verilmesini istiyorum. Alınmayacak denilip de ücret almak. Bu ne iştir ya!

Furkan 296 Okunma

Cevaplar

  • Furkan16 Mart 2015

    "Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. " Demişsiniz. Ben kart bilgimi vs.. vermedim. Nasıl çözmeyi düşünüyorsunuz?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi16 Mart 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön