27 Ocak 2014

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

İş göremezlik raporumun parası normalde isme gönderiliyordu.Fakat yeni çıkan bir işlem gereği artık var olan hesaplara yatırılmasını gerektiriyormuş.Yıllar önce açık olan Harbiye Şubesindeki maaş hesabıma aktamışlar. Levent şubesinden parayı çekmeye gittim 80 tl Hesap İşletim Ücreti ve 10 tl de işlem ücreti aldılar.


Hesap İşletim Ücreti için hesabın bağlı olduğu şube ile irtibata geçip paramın kesilmemesini talep ettim fakat çalışanlar o kadar düz mantık ki yapamayacaklarını ilettiler.Harbiye şubesini aradığımda yapılabileceğini öğrendim. Kullanılmayan bir hesaptan 80 tl para kesilmesi hangi hakka hukuka uyar? Bu yapılan kesintinin mantığını biri bana açıklasın lütfen?


Ayrıca paramı da geri istiyorum!

Eylem 74 Okunma

Cevaplar

  • Eylem09 Haziran 2016

    Hala cevap yok...

  • Ziraat Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön