02 Ekim 2014

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti

Lise son sınıf öğrencisiyim, burs alıyorum ve bankanızda sadece burs paramın yatırılması için açtırdığım hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiş. Çalışma prensiplerini kendinize uygun bulduğunuz şube görevliniz öğrenci olduğum halde, kesilmemesi konusunda şubelerinize gönderdiğiniz yazınıza rağmen benden hesap işletim ücreti kesmiştir, eminim bursum hesaba geçtiğinde daha da kesilecektir. Aldığım öğrenci burs parasından bile hesap işletim ücreti kesmeyi kendisine görev bilen muhterem devlet bankası yetkililerimiz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim!

Yılmaz 1.784 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz08 Ekim 2014

    Bankanın kurumsal olarak desteğini görmedim ancak şube müdürünün bireysel desteğini gördüm. Ben her sorunla karşılaştığımda bir şube müdürümü bulmam gerek. Sorunun oluşmasına sebep olan banka personeli hakkında bankanın kurumsal olarak yaptırım uygulamasını temenni ederdim.

  • Yılmaz'ın Teşekkür Mesajı08 Ekim 2014

    Sorunum çözüldü, sesimi duyurabilmem konusunda büyük destek olan sikayetvar.com 'a sonsuz teşekkürler, ayrıca her ne kadar şikayetime konu şube ile ilgisi olmasa da sorunun çözülmesi için büyük çaba sarf eden Ziraat Bankası Osmaniye Cebelibereket Şube Müdürü Harun Bey'e teşekkür ederim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi02 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön