05 Nisan 2014

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor

Ziraat Bankası'ndan bankamatik kartı açtırmıştım. Yaklaşık 4 sene önceydi. Hesabı açarken hiçbir şekilde hesap işletim ücreti vs.. bir masraf kesilmeyecek denmişti. 2014'e geçtiğimizden bu yana baktım ki geçen gün 3 ay dolduktan sonra hesap işletim ücreti kesmişler. Siz neye dayanarak benden hesap işletim ücreti kesiyorsunuz?

Biz o kadar paramızı hesapta bırakalım sağa sola kredi versinler bir de gel sen benden ücret kes. Böyle saçmalık görmedim. Kredi vermiyorsunuz bir şey yapmıyorsunuz altı üstü vadesiz bir hesap neye dayanarak benden bu ücreti almaya hakkınız doğuyor? Ayrıntılı açıklama bekliyorum ve bu ücretim hesabıma geri yansıtılmasını talep ediyorum. Ben kredi kartı kullanmıyorum..

Mehmet 83 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Nisan 2014

    konu hakkında kimse bana dönüş yapmadı.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön