11 Temmuz 2015

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Uygulaması

Devletin düzenli hasta sağlık ödemesini almak için alternatifsiz açtığım hesaptan her ay 20 TL hesap işletim ücretinin kesildiğini gördüm. Bana yardım için verilen parayı devlet bankası geri kesiyor üstelik her ay 20 TL benim için çok para, zorunlu olarak benden hesabımda 3 ayın ortalaması 800 TL para olması gerektiği yoksa kesileceği bildirildi.


Sayın kurumsal ben zaten 800 TL ile 1 ay aile geçindiren birisiyim. Tüketici hakem heyeti ve yargıtayın kararlarınca bu kesintilerin haksız olduğu hakkında hükümler verilmiştir. Bu hükümlere dayanarak kartımdan geriye dönük tüm kesilen tutarların iadesini talep ediyorum.

Ali 225 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön